ico_1 ico_2 ico_3
VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centras
Pramonės pr. 4A, Kaunas LT-51329
Tel./Faks.: +370 37 311 267
El.p.: info@kaunoratc.lt

Komposto vartytuvo vairuotojas

Spausdinimo versija

 VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centras įdiegė ir eksploatuoja regioninę atliekų tvarkymo sistemą, apimančią atliekų tvarkymą Kauno miesto, Kauno, Kaišiadorių, Kėdainių, Jonavos bei Raseinių rajonų savivaldybių administruojamoje teritorijoje.

Kaune, Sandraugos g. 12, 2016 m. pradėti eksploatuoti mechaninio biologinio apdorojimo (MBA) įrenginiai (metinis atliekų apdorojimo įrenginių pajėgumas 220.000 t). Įrenginiuose iš mišrių komunalinių atliekų srauto išrenkamos antrinės žaliavos, o biologiškai skaidi medžiaga kompostuojama.

 

Šiuo metu ieškome komposto vartytuvo vairuotojo

 

Darbo pobūdis:

 

- Laikantis technologinio proceso atlieka kompostuojamos medžiagos vartymą (aeravimą ir laistymą) su komposto vartytuvu Backhus LT 5075. Tai savaeigis, riboto mobilumo, įrenginys su dyzeline jėgaine, sumontuotas biologinio atliekų apdorojimo ceche.

- Vadovaujantis gamintojo rekomendacijomis prižiūri įrenginio techninę būklę (t.y paruošia įrenginį darbui, po atliktų darbų įrenginį sutvarko, prižiūri skysčių, tepalų ir kitų agregatų būklę, palaiko tvarką vartytuvo kabinoje).

- Pagal reikalingumą padeda įrenginį remontuojančiam operatoriui atlikti vartytuvo ir jo agregatų remonto ir aptarnavimo darbus.

- Informuoja tiesioginius vadovus apie įrenginio būklę ar gedimus, taip pat apie vykdomame procese technologinius pokyčius.

- Atlieka kitus vadovo paskirtus darbus prie įrangos ar teritorijoje.

 

Reikalavimai:

 

- atsakingas požiūris į darbą;

- gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;

- komunikabilumas, greita orientacija, kruopštumas;

- technikos vairuotojo darbo įgūdžių turėjimas;

- panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

 

Kita informacija: Darbas pamainomis nuo 6.00 iki 22.00 val. Dėl nepertraukiamų techninių gamybos procesų dirbama nuo pirmadienio iki penktadienio (įskaitant švenčių dienas). Atlyginimas bandomuoju laikotarpiu 880 Eur (neatskaičius mokesčių), po bandomojo laikotarpio didės.

Gyvenimo aprašymą prašome siųsti elektroniniu paštu info@kaunoratc.lt nurodydami į kurias pareigas kandidatuojate arba teiraukitės tiesiogiai tel. Nr. 8 687 80559. Dėl pokalbio su atrinktais kandidatais susisieksime gyvenimo aprašyme nurodytu telefono numeriu