„ATIDUOTUVIŲ KIEMAS“ – KĖDAINIUOSE AGURKŲ FESTIVALYJE  VYKS RŪBŲ IR DAIKTŲ MAINYTUVĖS

Liepos 16 dieną nuo 14 iki 18 val. Kėdainių miesto parke, Agurkų festivalyje visi Kėdainiškiai ir miesto svečiai, kuriems rūpi atsakingas vartojimas, tvari mada ir kūrybingumas yra kviečiami į nemokamą renginį „Atiduotuvių kiemas“ (Kėdainių miesto parkas (Minareto g., Kėdainiai 57174).

Visų dalyvių laukia edukacijos bei dirbtuvės, praktiniai patarimai, kaip atnaujinti baldą, žaislą ar nusibodusį rūbą, kur dėti namuose susikaupusias šiukšles, kad šios netaptų gamtą teršiančia atlieka.

RENGINIO PROGRAMOJE:

Drabužių mainytuvės-atiduotuvės su „giver tag“ ir bižuterijos atnaujinimo pamokos su @Kita forma.

Daiktų atiduotuvių punktas, kuriame galite atsinešti savo nereikalingų daiktų ir tuo pačiu pasiimti kitų paliktus daiktus „Atiduotuvių” punktuose.

Tvari vaikų žaidimų erdvė, kurioje mažieji galės žaisti įvairiausius žaidimus, taisyti atsineštus sulūžusius žaislus ir paplyšusias knygeles.

Rūšiavimo turnyrai ir viktorinos, o dalyvaujantiems jose – tvarūs prizai!

Drauge su Auguste Barbora, instagrame garsėjančia kaip „dressedherring“ įkūrėja, besidominčia tvaria mada ir prikeliančia drabužius antram gyvenimui, turėsite galimybę atiduoti, mainyti ir atsinaujinti savo drabužinės turinį!

Renginyje Augustė žada patarti, kaip susikurti originalų ir tvarų drabužinės turinį, išvengiant greitosios mados parduotuvių.

Papasakoti, į ką atkreipti dėmesį ieškant „savo“ daikto dėvėtų drabužių pardavimo vietose.

Renginyje turėsite išskirtinę galimybę palikti savo buityje nenaudojamus daiktus ir pasiimti daiktų iš Kauno regiono atliekų tvarkymo centras „Atiduotuvių“ punktų!

Jei galvojate, kad jūsų namuose esantys daiktai gali būti panaudoti antrą kartą ar norite prisidėti prie atliekų mažimo ir daiktų prikėlimo antram gyvenimui, atvykite į Kėdainių atiduotuvių punktą adresu: Kėdainiuose (J. Basanavičiaus g. 97A).

*Dalijimosi daiktais paslauga – priėmimas ir išdavimas nemokamas! Daiktų rezervacija nevykdoma.

DALYVAVIMO TAISYKLĖS DRABUŽIŲ MAINYTUVĖSE-ATIDUOTUVĖSE

Renkamės nuo 14.00 iki 18 val. „Atiduotuvių kiemo“ erdvėje.

Pagrindinės taisyklės, norint dalyvauti renginyje yra šios: daiktai turi būti geros būklės, tvarkingi. Su savimi galima turėti tiek daiktų, kiek negaila jų atiduoti, nes visi atsinešti daiktai tampa visų. Likusius po renginio daiktus, kurių nepavyko išmainyti ar atiduoti, dalyvės nešasi su savimi namo. Jeigu turite pakabų arba kabyklą, galite pasiimti su savimi.

Registruotis į renginį galite el. p. labas@givertag.lt arba telefonu +37064662321. Registracija vykdoma tam, kad galėtume pasirūpinti tiek pakabmis, tiek kabyklomis.

RENGINIO VIETA: Kėdainių miesto parkas (Minareto g., Kėdainiai 57174).