Kviečiame pasitikrinti žinias „ATLIEKŲ KULTŪRA“ egzamine!

Atliekų kultūros egzaminas

Nepraleiskite jau ketvirtus metus organizuojamo „Atliekų kultūros“ egzamino, kasmet sulaukiančio vis didesnio mus supančiai aplinkai neabejingų gyventojų dėmesio.

Testo forma pasitikrinti savo žinias apie atliekų prevenciją, tvarkymą, rūšiavimą ir jų perdirbimą iki šiol jau panoro daugiau nei 30 tūkstančių gyventojų iš visos Lietuvos, kurių tarpe didžiausią aktyvumą pademonstravo švietimo ir ugdymo įstaigos. Šiais metais tikimasi sulaukti rekordinio dalyvių skaičiaus.

Visai nesvarbu – atsakingai žiūrite į mus supančią aplinką ar dar tik ketinate keisti savo įpročius į gerą – vyksiančiame tradiciniame „Atliekų kultūros“ egzamine savo jėgas išbandyti ir žinias pagilinti kviečiamas kiekvienas.

Šiais metais į egzaminą gyventojai kviečiami balandžio 27 d. Laikyti egzaminą galėsite prisijungę prie internetinės svetainės egzaminas.atliekukultura.lt. Visi egzamino dalyviai bus suskirstyti į amžiaus grupes, o atsakymams į klausimus turės 45 minutes.

Egzaminą sudaro uždaro tipo testo klausimai, parengiami kiekvienai egzamino dalyvių grupei atskirai:

  • 1-4 klasių moksleiviams, testą sudaro 15 klausimų;
  • 5-10 klasių moksleiviams, testą sudaro 20 klausimų;
  • 11 klasių ir vyresniems dalyviams, testą sudaro 20 klausimų.

Daugiau informacijos apie egzaminą – jo interneto puslapyje egzaminas.atliekukultura.lt. Šiame puslapyje rasite žinyną, padėsiantį pasirengti egzaminui, o taip pat ir praėjusių metų egzaminų užduotis.

Egzaminą „Atliekų kultūra“ organizuoja UAB VAATC. Projektą globoja Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija. Projekto partneriai – Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, šalies regioniniai atliekų tvarkymo centrai: Utenos RATC, Panevėžio RATC, Klaipėdos RATC, Kauno RATC.