GERIAUSIEMS ATLIEKŲ KULTŪROS EGZAMINO KAUNO REGIONE DALYVIAMS – PRIZAI

Balandžio 27 d. vyko žinias apie atliekas, jų tvarkymą, tvarumą tikrinęs Atliekų kultūros egzaminas.

Džiaugiamės, kad dalyvių aktyvumas auga: 2020 m. Kauno regione dalyvavo 690 dalyvių, 2021 m. – 526, 2022 m. – 865 dalyviai, o šiemet net 1987 dalyviai.

Aktyviausia regiono mokykla – Kauno Veršvų gimnazija (273 dalyviai), be jos į aktyviausių Lietuvos mokyklų, dalyvavusių egzamine, dešimtuką patenka ir Kauno Vyturio gimnazija (157 dalyviai) bei Jonavos Senamiesčio gimnazija (152 dalyviai).

Svarbiausia – dalyvauti, tačiau smagu ir laimėti! Geriausiai pasirodę dalyviai gaus įvairių prizų, kuriuos įsteigė ne tik egzamino rengėjai, rėmėjai, bet ir šalies savivaldybės bei regioniniai atliekų tvarkymo centrai.

Kauno regione dovanas dalins Kauno miesto, Kauno rajono bei Kaišiadorių, Jonavos, Kėdainių, Raseinių savivaldybės, UAB „Kauno švara“, ir, žinoma, mes!

Geriausiai Lietuvos mąstu į egzamino klausimus atsakę Kauno regiono gyventojai pretenduoja į bendrus prizus ir Aplinkos ministro padėkas, na, o ne ką prasčiau pasirodę dalyviai, kurie atsakė į daugelį klausimų teisingai, tik galvojo šiek tiek ilgiau, bus paskatinti mūsų prizais.

1-4 kl. kategorijoje trims dalyviams dovanosime naujutėlį savo stalo žaidimą, mokantį teisingai rūšiuoti „Ekomontriukai“!

5-10 kl. kategorijoje trims dalyviams įteiksime kvietimus į kiną!

11 kl. ir vyresnių kategorijos trys dalyviai džiaugsis knygyno dovanų kuponais!

Sveikiname priėmusius „Atliekų kultūros“ iššūkį, atsakinėjusius į klausimus ir laimėjusius! Iki kitų metų!

Kauno RATC informacija