ŠILTOJO SEZONO RENGINIŲ PRADŽIA: „ATIDUOTUVIŲ KIEMAS“ RASEINIUOSE

ŠILTOJO SEZONO RENGINIŲ PRADŽIA: „ATIDUOTUVIŲ KIEMAS“ RASEINIUOSE

Šiemet šiltojo sezono renginių maratoną pradėjome Raseiniuose. Gegužės 17 d. ten vykome į vaiko dienos šventę su „Atiduotuvių kiemu“ ir nudžiuginome vietinius nemokamais daiktais iš antrų rankų, edukaciniu žaidimu apie atliekų rūšiavimą „Ekomontriukai“ bei nemokamu kompostu. Raseinių bendruomenė išsiskyrė suorganizuotais daiktų mainais, vietiniai aktyviai juos nešė dalinimuisi, kas suteikė šventei dar didesnę prasmę.

Raseiniškės Ievos, vienos renginio organizatorių, įspūdžiai po šventės: „Žmonės stebėjosi, išties nemažai kas pradžiugo radę kažką naudingo. Dalis nedrįso, vis klausė, ar tikrai nemokamai. Kažkas praeidavo pro šalį nesustoję, kažkas užtrukdavo ilgam, atidžiai viską tyrinėdami. Vaikai nustebdavo išgirdę, kad viską atnešė tokie pat miesto gyventojai, norėdami dalintis. Kažkas iš vaikų mainams padėjo saldainį.

O aš džiaugiuosi – kad mainai įvyko, kad buvo nuostabus oras, kad sutikau daug šviesių, draugiškų žmonių. Apskritai vakar norėjosi dar ir dar kartą daug kam padėkoti – už savo laiką, atvežtą kabyklą ar dėžę, ryšulėlį mainams, gerą žodį ar šypseną. Atskiras dėkui svečiams iš Kauno RATC. Pagalvojau, daug ką galime sukurti ir įgyvendinti, kai veikiame drauge.“

Primename, kad nuolatinė daiktų mainų stotelė „Atiduotuvė“ veikia adresu Kalniškių k. 1, Raseinių raj. (didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėje).

Kauno RATC nuotraukos