Background image

Atiduotuvės

Kauno RATC siekia mažinti vartojimą ir išmetamų atliekų kiekį, todėl siūlo gyventojams keistis daiktais. Į didelių gabaritų ir pavojingų atliekų priėmimo aikšteles atvežami ne tik visiškai sugadinti ir naudojimui netinkami daiktai. Jei neturite poreikio ar galimybės įsigyti naują stalą, kėdę, spintelę, o gal ir lovą, atvykite į didžiųjų atliekų priėmimo aikštelę ir gal čia rasite tai, kas puikiai tiks jūsų buičiai.

Nereikalingus, bet tvarkingus ir tinkamus naudoti daiktus galite pristatyti į didelių gabaritų ir pavojingų atliekų priėmimo aikšteles:

Kaune – Energetikų g. 60, Kuršių g. 9 EJulijanavos g. 1.

Raseinių r. – Kalniškių kaimas.

Kėdainiuose – J. Basanavičiaus g. 97 A.

Jonavoje – Darbininkų g. 19.

Kaišiadoryse -Vytauto Didžiojo g. 136.

Daiktai dalijimuisi Kaune, Kėdainiuose, Jonavoje, Kaišiadoryse priimami aikštelių darbo metu ( II-V: 10-19;VI: 9-16; Pietų pertrauka: 13- 13.45; VII,I: nedirba), Raseinių rajone darbo metu ( III-V:11-20; VI-VII 9-17.30; Pietų pertrauka: 13-13.30).

Kauno regiono didžiųjų atliekų priėmimo aikštelėse operatoriai įvertinę priimtų atliekų (baldų, buitinės technikos, žaislų) būklę juos sandėliuoja atskirai. Atvykę į aikštelę teiraukitės operatoriaus apie turimus mainams daiktus. 

Jums tikusius daiktus galite pasiimti nemokamai. Taip prikelsite daiktą naujam gyvenimui, ir prisidėsite prie vartojimo mažinimo. 

VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centras informacija